Nový styl péče o obuv

Naše dílna Vám nabízi široké spektrum služeb, týkajících se oprav a renovace obuvi, jež budou zaručeně provedeny v nejvyššší kvalitě za použití výlučně nejlepších materiálů a na profesionálním zařízení.
Pracujeme s obuví z nejrůznějších materiálů a ke každé zakázce přistupujeme individuálně, zohledňujeme specifičnost poškození i osobní přání zákazníka.

Naše služby

Naše obuvnická dílna funguje na trhu oprav obuvi již více než osm let, za něž si stihla vydobýt důvěru těch nejnáročnějších zákazníků. Po celou dobu je naším hlavním krédem nejvyšší odbornost. Pouze nejnovější technologie a zařízení. 

Číst dál: Naše služby

Jistota kvality

Sdílíme s vámi vaši filozofii – pečlivě se starat o svůj zevnějšek. Proto se naše společnost nezabývá pouhými opravami obuvi. Jedná se o skutečně vytříbené umění důkladné obnovy klíčových předmětů vaší garderoby. 

Číst dál: Jistota kvality

Vznešenost

Originální obroučky brýlí, unikátní hodinky, designerské manžetové knoflíčky či brož, lehký hedvábný šátek nebo ručně vyšívaná kravata – to vše jsou maličkosti vašeho neopakovatelného zevnějšku. A elegantní boty

Číst dál: Vznešenost